boschácká drbna

Další krize?

Návštěvy

Odkazy

Administrace

Editace stránek

Katalog stránek

Stránky systému Webgarden

Webgarden

Stránky zdarma

diskuze o všem v Boschi

Nový příspěvek

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3188":
godding
aly
Se připojit. Tak se stane. Můžeme popovídat na toto téma. Tady nebo v PM. :-(
rychlá pujcka online smržovka
Levin
NO ANO, NE CHE V POŘÁDKU O_O
mini půjčka hned
auricles
Škoda je všechny. :-|
nebankovní půjčka do 30 000kč
becket
Podle mého názoru Se mýlíte. Jsem si jistý. Mohu bránit svou pozici. Napište mi PM, diskutovat. :-!
nebankovni pujcky ihned na ruku
inductive
Ano, opravdu. To bylo a je se mnou. 8-O
Download key microsoft office 2010
dominions
hub
není nic nového, O_O
bezpecna online pujcka petr houska
ReVa Czech s.r.o.


brigada ReVa
7.2.2014 11:01:48
ReVa brigada

Jen takové malé aktualní info pro zájemce o brigadu na servru prace.cz od společnosti ReVa....brigada Kontrola kvality - Automotive - ReVa Czech s.r.o. je podvod....první den pracujete zadarmo a v případě,že se osvědčíte Vás budou kontaktovat a nabídnou další spolupraci. Během dne ke konci směny Vám vyčtou chyby, aby meli argument,že pracujete špatně a pak už se Vám nikdo nikdy neozve. Je to cele podvod jak využít naivní důvěřive lidi.
Zdravím BOSCHáky,usilují o práci přes pracovní agenturu,co budu montovat jako montážní dělník na Pávově?Dík za odpovědi
babysusners
Hello, everyone. Today to discuss the global market of sports shoes consumption.

Hezký večer. Jsem až překvapen a jsem i rád, že zaměstnavatel ústy p. Židlíka bez jakýchkoli skrupulí popsal skutečný stav věcí ve společnosti Bosch. Že nebylo nic chováváno za líbivá slovíčka. Odbory KOVO mají neustále se stupnující problémy s vysvětlováním čehokoli, i když jsou argumentace podloženy ne nějakými výmysly, ale skutečnou nedobrou situací ve společnosti. Věřte, primární zájem odborových předáků je zachování pracovních míst zaměstnanců, pracovních míst mnohdy jediných živitelů jejich rodin. Pro mne i pro moje kolegy je toto upřednostněno nad cokoli jiného. Bohužel celá řada zaměstnanců s tímto nesouhlasí a neštítí se stupnujícími verbálními útoky mne, a mé kolegy zastrašit a donutit nás i vedení společnosti k ukončení všech dohod, které povedou zcela jistě ke ztrátě pracovních míst. Prosím rozumné zaměstnance, aby se nenechali strhnout a apelovali na věčně nespokojené a dlouholeté křiklouny a rozvraceče. Prosím, netlačte mne do kouta a nechtějte po mne něco, co nastaví a určí cestu k neodvratné katastrofě.
Bez podpisu - , budu stejně odhalen a brán od mnohých na pranýř.
je potřeba zrušit konta, propustit třetinu zaměstnanců a pak by si teprve někteří uvědomili, že to zase tak špatné nebylo a že ty odbory za něco stáli. Musí to dojít takto daleko, nebo doprdele ty odbory podpoříme, aby jsme měli práci i v dalších letech???
Ještěre, já myslel, že všichni dostali 550 + další bakulu do penzijního, ale koukám, že tu je skupiny defektů, kteří dostali míň. Jsem za to rád, nevím, proč by měl každý trotl dostat přidáno. No a je logické, že když je méně práce na mašinách, tak někdo musí na montáž, že vyberou ty nejhoší je jasné. Takže pokud ti sebrali třídu, tak by to pro tebe měl být signál se zamyslet nad sebou. Kvůli tobě přišla tvá rodina o peníze. Kdyby jsi se neflákal po svačinárnách, kdyby jsi makal jako ostatní, mohl jít někdo jiný. Bohužel ted už ti nezbejvá než to hodit na někoho jiného. Třeba ti to tvá rodina uvěří, tady jsi jenom k smíchu
Ještěre myslím,že bys měl být rád,že Ti pouze sebrali třídu.Co by si asi říkal,kdyby s Tebou firma raději rozvázala pracovní poměr.A je dobře,že Vám sebrali třídu..děláte přesně za stejné peníze jako dřou ženské na montážních linkách.
Přesně tak.Proto nám teď také postupně nařizují těch 5 dnů dovolené.Pak už nebude co nařídit.Jen se s hodně lidam rozloučí.
Jestli máš tak dobře informovaný zdroj a píšeš takové zmaty , tak už máš být dávno na pracovním ůřadě. takhle vše vzniká, sračky, kraviny a chaos. Zamysli se nad sebou chudáku.
To byla sranda, tisíce lidí, kteří v Bosch nedělají, ale nějakým způsobem jsou k němu vázaní. Podnikatelé, drobní živnostníci, jejich zaměstnanci, jejich rodiny...... Najednou by byly bez prostředků. Jen Bosch ve mzdách vyplatí zaměstnancům skoro dvě miliardy ročně a ty se utratí zase v regionu, z toho nežijou jen bošáci, ale velká část Vysočiny.
Dnes rychlé a plně robotizované linky vyrábějí produkty samy. Lidé se ujišťují, že je vše v pořádku a v případě poruchy roboty rychle opraví.

1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
37  

 
nevhodné příspěvky budou smazány administrátorem